Restauracja & Lobby BAR

Jednym z niezaprzeczalnych atutów CSR PARK PONIWIEC jest bogata oferta kulinarna. Na terenie ośrodka znajduje się przestronna restauracja, składająca się z dwóch klimatyzowanych sal.

Serwujemy domowe, zdrowe i smaczne potrawy, które przygotowywane są ze świeżych i naturalnych produktów. Szczególnie polecamy pizzę z pieca przyrządzaną według własnej receptury.
Nasza restauracja zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy, a na specjalne życzenie przyrządzamy dania wegetariańskie lub dietetyczne przy wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji (min. 1 dzień).

Zapraszamy także na doskonałą herbatę i aromatyczną kawę, która zapewni dawkę pozytywnej energii. Proponujemy również domowe ciasta oraz pyszne desery, które zachwycą każde podniebienie.

To jednak nie wszystko…

Nasz Lobby Bar to idealne miejsce, na relaks przy pysznych drinkach. Sekret ich niepowtarzalnego smaku tkwi w idealnych proporcjach, łączących oryginalne składniki z dobrym humorem i serdeczną atmosferą. Każdy Gość znajdzie tu coś dla siebie.

Restauracja i Lobby-Bar posiadają bezpośrednie wyjście na ogród, w którym znajduje się słoneczny zewnętrzny taras i zadaszony grill, gdzie można cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu oraz spróbować wyśmienitych grillowanych potraw.

 

 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close