Lokalizacja

Serdecznie zapraszamy do Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjnego PARK PONIWIEC, usytuowanego w malowniczej części uzdrowiska Ustroń. Miasto to położone jest w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy Czantorią Wielką (995 m n.p.m.) i Równicą (884 m n.p.m.), 80 km od Katowic i 30 km od Bielska-Białej.

Jesteś łowcą przygód? Szukasz ciekawych atrakcji sportowych? A może chcesz po prostu odpocząć i nacieszyć oko piękną, górską przyrodą? Przyjedź i skorzystaj z naszej bogatej oferty, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Ustroń obok Istebnej, Brennej, Wisły oraz Szczyrku należy do Beskidzkiej 5 tworząc z zaprzyjaźnionymi gminami jeszcze lepsze możliwości dla odwiedzających te miejscowości turystów.

Ustroń to siła zdrowia i atrakcja o każdej porze roku!

Centrum Szkoleniowo - Rekreacyjne PARK PONIWIEC położone jest wśród zieleni, u podnóża Czantorii. To idealne miejsce zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i spokojnego relaksu.
Dojadą tutaj Państwo bezpośrednio z trasy krajowej nr 941 relacji Katowice-Wisła.

Odległości od PARKU PONIWIEC do:

  • Rynku w Ustroniu – 1,5 km
  • Wisły - 7 km
  • Szczyrku – 17 km
  • Brennej – 10 km

Park Poniwiec to piękny ośrodek znajdujący się z dala od miejskiego zgiełku i niekończących się codziennych obowiązków. Dzięki panującej tutaj aurze, to idealne miejsce do wypoczynku.

Dołożymy wszelkich starań, by Twój pobyt w naszym ośrodku stał się niezapomnianym i wyjątkowym, a magia tego miejsca sprawi, że niezależnie od pogody i nastroju będziesz się świetnie z nami bawił i wypoczywał.

GPS:
Szer. geograficzna:
49° 42' 24.92'' N

Dług. geograficzna:
18° 48' 59.72'' E

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij